Restauracja 4Bas, ul. Książąt Opolskich 2-6, 45-006 Opole, tel. (77) 442 42 51

ukryj prezentację pokaż prezentację

Zarezerwuj stolik

Szef kuchni poleca

Restauracja 4Bas

Restauracja 4Bas powstała z naszej pasji. Wcześniej nie mieliśmy doświadczeń w prowadzeniu działalności gastronomicznej; po prostu, jako klienci szukaliśmy ciekawych miejsc, gdzie można miło spędzić czas w klimatycznym wnętrzu, dobrze i smacznie zjeść oraz wypić piwo smakujące jak piwo. Niestety takich restauracji czy pub-ów jest nadal bardzo niewiele. Stąd nasza decyzja – stwórzmy miejsce (właśnie miejsce, a nie biznes gastronomiczny), w którym zaoferujemy klientom możliwość poczucia choć odrobiny klimatu opolskiej restauracji z lat 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku, serwującej tradycyjną kuchnię naszego regionu (choć planujemy też kulinarne wycieczki w inne części Świata) i prawdziwe, żywe piwo.

Wynajęliśmy lokal, zmieniliśmy diametralnie jego wnętrze, zatrudniliśmy doskonałych kucharzy i udało się nam zakontraktować świetne czeskie i morawskie piwo beczkowe.

Zrobiliśmy do tej pory to, co mogliśmy. Reszta należy do Was, bo to przecież ma być Wasze miejsce. Przychodźcie, jedzcie, pijcie, spędzajcie miło czas. Jeżeli coś wymagałoby zmiany lub poprawy – choć mamy świadomość, że nie uda się nam zadowolić każdego, bo gusta bywają różne – prosimy przekażcie to nam lub naszym pracownikom. Zrobimy co w naszej mocy.

Serdecznie zapraszamy do Restauracji 4Bas.

Jerzy Lichtoń, Robert Kowalczyk, Marek Widera